Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genc Prelvukaj - Ylli E Hana

Foto katrore

Jena bo për njoni-tjetrin
Ti bon dritë
Jep kuptim jetës teme
Jena bo për njoni-tjetrin
Na bojm dritë bashkë
I japim kuptim jetës tonë

Format Story