Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Ramosaj - Ëndrrat E Mia

Foto katrore

Ti po më vjen në ëndrrat e mia
ëndrrat e mia, ëndrrat e mia
Ti po ma then zemrën në mijëra
zemrën në mijëra, zemrën në mijëra

Format Story