Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Pa Jete

Foto katrore

Sa ftohtë, s'të gjej dot
Dhe më mungon
Sa ftohtë, sa bosh,
pa qiell, pa tokë
Kam ftohtë...

Format Story