Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Jetë

Foto katrore

Mendja ime arratiset
nëpër vendet që nuk shkela me ty
Zemra si një orë kurdiset
dhe ndalon sa herë që ti s'je aty

Format Story