Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Klinti Çollaku - Kush Të Do

Foto katrore

Kush të do ty zemra ime?
Askush si unë
A i mban mend gjithë gëzimet
që ti sillja unë?
Tani mbaji ti sytë me lotë
Humbe dashurinë, s'e mbajte dot

Format Story