Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Revolt Klan - Jemi, S'jemi

Foto katrore

Jemi, s'jemi
Dashurinë e kemi
Njëri-tjetrin kemi unë dhe ti
Jemi dhe s'jemi
Kudo që të vemi
Njëri-tjetrin kemi ne të dy

Format Story