Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Pa Dashuri

Foto katrore

Nuk shkojnë gjërat ashtu si do
Dhe për këtë do bindesh vetë
Se jeta është dramë e vërtetë

Format Story