Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Pa Dashuri

Foto katrore

E di...
Ti nuk erdhe as tani
Nuk ma the dot dhe një fjalë
Çudi kjo zemër si po ta fal

Format Story