Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genc Prelvukaj - Lule E Bores

Foto katrore

Pa ty jom mbreti i varfun
Pa roje e pa kunor
Jom ushtar i palgosur
I zhytun në baltë
Udhtar i humbur rrugve
Pa ujë e pa hartë

Format Story