Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Bes Kallaku - Katunari Gangsta

Foto katrore

Mzoni prom me robt e shpis
Un jom njoni prej Malsis
Kom i kujtim pi femiris
Kur i kom heq virgjerin dhis!
More benzin dole bllokut
Ho mor ti kokrra malokut

Format Story