Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Psimfoni

Foto katrore

Rrugt jon t'mushta
përplot psikopata
E nuk kthehen n'shpi
kurr me durë t'thata
S'ka rëndsi viti
as dita e as data

Format Story