Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

8 Motrat Mustafa - Qika E Nanës

Foto katrore

E ke meritu nanë çdo të mirë
E ke pas një jetë t'vështirë
Na ke lind pa mjek ngat vetes
Besimtare, heroinë e jetës

Format Story