Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zotit

Foto katrore

O Zot!
Nuk pe di qa me bo
Nuk pe di ku mu drejtu
T'lutna lshoje ni zo
T'lutna, t'lutna
rrugën trego

Format Story