Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zotit

Foto katrore

Po besoj që ti
mu munesh me m'ndje
Jom tu nejt
me ni kom unë n'dhe
Ka kalu kohë prej
kur dielli ka nxeh

Format Story