Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zotit

Foto katrore

O Zot...
Un jom kon i drejt
Po kaniher po thom
që m'ki harru kejt
T'lutna, t'lutna
Fol ma shpejt...

Format Story