Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Majk - Sa Gjynah

Foto katrore

S'po du me t'lon faj, n'faj
As ti mos um le faj, n'faj
Garant je tu plas n'vaj, n'vaj
E di që shtir o me t'than bye bye

Format Story