Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elinel - Zotit

Foto katrore

Se jom tu pas dyshime
Tu nejt buzë gremine
Mora për familje
Se s'kom tjetër zgjidhje
Kom fitu ni bindje që sa t'jetoj
ktu kom me shkaktu dhimbje

Format Story