Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Samanta Karavella - Ku Ma Le

Foto katrore

Kudo që po shkoj, je veç ti
Mu ke bo si hije
Thu që nuk vij ku je ti
Mos ma bon me hile

Format Story