Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Samanta Karavella - Ku Ma Le

Foto katrore

Dashninë ku ma le?
Ti ku ma le?
E di për mu menon
Pse po t'vjen ty marre
Hala për mu menon

Format Story