Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pandora - Vetmia Të Mbytë

Foto katrore

Kam harruar ta ngushëlloj
Zemrën time në këtë natë
Sonte vetëm ta uroj
T'kisha pas dhe unë pak fat

Format Story