Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kida - Deja Vu

Foto katrore

E ti që menon që je bo mbret
Ama tregomë ça o ni mbret
Pa mbretreshën e vet

Format Story