Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj - Urat E Jetes

Foto katrore

Qielli ndezi dritat mbi qytet
Dhe shpirti e lë trupin në vetmi
Prapë ky zë i largët...
S'më le të qetë
Me mijëra pyetje shtron ai

Format Story