Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mc Kresha - Lyrical Warfare

Foto katrore

Better watch out how you talkin'
Just know u fuckin' with a soldier
U can't stop him
Better get out of my way!

Format Story