Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Butrint Imeri - Hajt Hajt

Foto katrore

Pse po m'thirr çdo natë?
Vet m'ke thonë: Hajt hajt
Tash po don mu kthy ti prapë
Vonë o tash...

Format Story