Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Butrint Imeri - Hajt Hajt

Foto katrore

Ki me pa ti hajt, hajt
Kur t'merr malli ni nat
E nuk um ki ngat

Format Story