Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Butrint Imeri - Hajt Hajt

Foto katrore

Mungesa jem a t'dhemb?
A m'ki n'harresë?
Ti humbe dje, kur mu m'le
Ti mace e zezë...

Format Story