Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mateus Frroku & Bujar Qamili - Rrak Tak

Foto katrore

Kohën pas ta kthej nuk kam
Një fjalë asaj s'ja kam thon
Sa e pashë, përtokë rashë
Krejt e dun, asnjë s'e ka

Format Story