Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mato - Freestyle

Foto katrore

Ça po thu mo bosi
Asnjoni s'don t'lozi
Dhe un si VARROSI
Kta tjert i varrosi
Vazhdojm me planin
e skandal i montosi

Format Story