Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Kthema

Foto katrore

T'lutem Zot kthema dhe një herë
Pastaj edhe vdekja le t'më merr
Zemra ime s'pushon duke qarë
Nuk po mundem dhe një herë pa e pa

Format Story