Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

B2N - Nuse 3

Foto katrore

Dikur shumë u deshëm
Tash me grun jom bo hasëm
T'kisha ble 1 kerr
Se sa 20 mijë për darsëm

Format Story