Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Adelina Tahiri - Përgjithmonë

Foto katrore

Mirupafshim nuk të them
Lamtumira s'më pëlqen
Du me t'dasht unë përgjithmonë
Dhe kur fal mërzi, ti je lumturi

Format Story