Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Erkan Musliu - Nuk Din Zemra

Foto katrore

A ka zemër që s'i din
2-3 fjalë për dashurinë
Ajo t'kall e ajo t'knaq
Herë është helm e herë ilaq

Format Story