Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genc Prelvukaj - Dimer

Foto katrore

Hajde kallxomë çfarë
gjaku t'rrjedh n'vena
Parajsa ty nuk t'pret
Se ti njerzit
i vran ne ndjenja

Format Story