Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Ismajli - Zjarr

Foto katrore

M'shitesh si engjull
Sikur s'bon sen
Ah qa je ti!
Unë s'du vetë
Me ta nxi kejt
E ti, you know me

Format Story