Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Samanta - Golosa

Foto katrore

Tona t'zezat po i bon, e di
Çikën e shpisë po e kërkon ti
N'gishta diamant ki
Ato s'vyn sen, nëse s'ki dashni

Format Story