Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Kenge Shpirti

Foto katrore

Të prita... Ku je zemër?
A e din sa kam pa t'pa?
Shkoi dimri dhe pranvera
E unë lotin n'sy hala

Format Story