Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Diona Fona - Katalea

Foto katrore

Kur them se je i jemi
Kur thu je e jemja
Ju tjert kot e keni
Nuk ndahen kto zemra

Format Story