Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Sinan Vllasaliu - Sa Mka Marr Malli

Foto katrore

Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Ditë e natë unë të kujtoj
E kurrë s'do të harroj

Format Story