Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Ramosaj - T'kom Dasht

Foto katrore

A e din se
Sa t'kom dasht ty
Hej shpirtin ma ke vra
Sa t'pash n'sy

Format Story