Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Melinda Ademi - Lulija

Foto katrore

Dul lulija te bunari
O sa fort e kish mar malli
Dul lulija te bunari
Pse kërkon jo s'po i han

Format Story