Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Frashëri - Bagëti E Bujqësi

Foto katrore

Ti Shqipëri, më jep nderë
Më jep emrin shqipëtar
Zëmrën ti ma gatove
Plot me dëshirë dhe me zjarr

Format Story