Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Matolale - Tirona

Foto katrore

Tirona Controla
Ka naço dhe goca nëpër stola
Femna t'bukra si spanjolle ¡Hola!
Ina, Kejvina, Melinda, Oriola
Ktu ka pistola, jo lodra, lodra
Kemi shoqni dhe nga Londra, Londra

Format Story