Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Edona Llalloshi - Çka M'bane

Foto katrore

Çka m'bane?
Çka m'bane?
Qysh më lidhe ti
për zemrën tane?

Format Story