Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Noizy - S'kan Besu

Foto katrore

Mund të isha atje
Si pjesë e atynve
Por m'than jam i tepërt
Dhe hipa lart tyre

Format Story