Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Erno & Lluni - S'di Sa Her

Foto katrore

E sot osht e sata her që menoj ty
Me ta thirr numrin n'telefon
Tu pregadit fjalime n'tru
E me gjith fjalt që mi ti thon

Format Story