Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Unë Dhe Ti

Foto katrore

Unë dhe ti...
Që ndame dhe të fundit kafshatë
Duke thën se sa jemi me fat
Sa njëri-tjetrin të kemi
Për krahë në çdo natë

Format Story