Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Nuk Je Vetem

Foto katrore

Një gotë gjysmë bosh
Një gotë gjysmë plotë
Një etje e tepërt
Dhe mbushet me lotë

Format Story