Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Vinz - 1997

Foto katrore

Nuk deshem me pislliqe
Po rrugt jan problematike
Nëse nuk mundni përball
Ma mir bo sene legite
Un i kam Shqipet e marr
F**K TANA LIGJET!

Format Story