Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mc Kresha - Era

Foto katrore

Sa ishim t'lumtur bashk
Kurr s'ju nalke goja tjerve
E tash sillemi t'humbur
Gjoja se s'kishe far vlere

Format Story