Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Matolale - Dybala

Foto katrore

It's MatoLale, pa dizajna
E din t'gjith kush o baba
Goca para, çuna mrapa
Pjata është më e nxehtë
se shpatlla

Format Story